Vážení zákazníci, budu od 9.10. do 19.10. 2021 pracovně mimo domov (mimo sklad výrobků). Objednávky přijímám, ale zabalím a odešlu až 19.10. (mám dílnu s pecí vzdálenou 50 km od domova, doma mám sklad a balírnu, budu teď bydlet pouze v dílně). Děkuji za pochopení. Š.

Porcelánová dóza Kobaltová

Elegantní porcelánová dóza s kobaltem a jemným reliéfem na glazuře rozzáří střed stolu. Funguje jako magnet, když jedete kolem, přitáhne váš pohled. Jediný originál.

Na malá tajemství, cukrovinky, drahé kameny, šperky a jiné drobnosti. Může také sloužit v koupelně např. na koupelovou sůl, nebo jako větší cukřenka...

V nabídce i podobná dóza bílá.

 

 

2 000 Kč / ks
Skladem

Dóza je vyrobená z karlovarského porcelánu, který je vypálený na 1400°C. Použité materiály jsou vhodné i pro styk s potravinami. Na porcelánové nádobí používám zcela zdravotně nezávadné materiály (atest: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem)

Velikost:  šířka 11 x 11 cm, výška i s víčkem 8,5 cm, výška dolní části 5,5 cm.

Dóza je uvnitř glazovaná. Víčko přesně sedí, díky do sebe zapadajícímu zámečku.

Balení:  Dárkově baleno v kartonové krabičce. Mohu připojit ručně psané věnování na papíře nebo na krabičku. Napište do poznámky k objednávce, pokud máte o věnování zájem.

Kategorie: Porcelánové dózy
barva: modrá
materiál: porcelán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: