Porcelánový náhrdelník - White Flower

Romantický s"něžně" bílý, porcelánový náhrdelník z kolekce "White Flower" naplňuje touhu cítit se žensky, půvabně a elegantně.

Ručně prořezávané náhrdelníky z této kolekce jsou mou malou osobní zkouškou zručnosti a trpělivosti. Snad vás budou těšit tak, jako mě těší je vyrábět. Nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku.

Velikost porcelánové části 4,2 cm.

Řetízek a očko z chirurgické oceli.

 

1 300 Kč / ks
Skladem

Šperk je vyrobený z čistě bílého karlovarského porcelánu, který je vypálený na 1400°C. Dekorace barvou je vypálená na 780°C.

Velikost porcelánové části 4,2 cm.

Řetízek a očko chirurgická ocel.

Celková délka řetízku 50 cm + 5 cm prodlužovací řetízek. Délku řetízku mohu zkrátit/prodloužit - napište požadavek do poznámky k objednávce.

Porcelánové šperky z této kolekce nesou poselství vzácnosti a křehkosti každého okamžiku. S trpělivostí sobě vlastní je ručně vyřezávám a snažím se, aby byly i dobře nositelné s ohledem na limity dané tímto materiálem.

Způsob balení porcelánových šperků :

Šperky zasílám v elegantní dárkové krabičce z kvalitního, pevného kartonu. Dárková krabička je převázaná stužkou a bezpečně zabalena do poštovní krabice nebo obálky.

Nejsou porcelánové šperky moc křehké? ZDE si přečtěte článek o tom, že přílišná křehkost porcelánových šperků je pouze zdánlivá a jak o šperky pečovat, aby vám dlouho vydržely.


 

Kategorie: Porcelánové přívěsky a náhrdelníky
materiál: porcelán
kov: chirurgická ocel
barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu