Šperk jako umělecké dílo

šperky Introvert

Porcelánové šperky „INTROvert“ jsou neopakovatelné originály, které v sobě ukrývají svůj vlastní vnitřní svět. Určující je, co se odehrává uvnitř.

Náhrdelníky z této kolekce jsou určené nejen pro zasněné introvertky, ale potěší všechny ženy, které touží po výrazném jedinečném šperku s esencí ženskosti. Každý šperk je ručně vyrobený, nadčasový unikát a můžete mít jistotu, že nikdo další nemá stejný kousek.

Tyto šperky označuji zkratkou OOAK Jewellery (One of a Kind), což v překladu znamená "jediný svého druhu" a označuje, že něco je vzácné nebo zvláštní a šperk existuje jen jako jeden jediný unikát.

 

opzzzvww 012_upravený-2kopie shoptet_1

 

Tyto šperky tvořím tak, aby se líbily mně, a mám k nim osobní vztah. Nejsou to pro mě pouze módní doplňky, ale spíše taková malá umělecká dílka, která vypráví jedinečný příběh. Dekorace uvnitř tvaru často vypadá jako vytvořená mávnutím kouzelného proutku, ale předchází tomu hodiny a hodiny piplavé práce. Nejprve vyrobím z porcelánu základní tvar „čočky“, který různě prořezávám, nebo ručně domodelovávám, a pak ho naglazuji a vypálím. Potom intuitivně vybírám ke každému tvaru vhodný způsob dekorace. Musím se přiznat, že dostat dekor dovnitř vypáleného porcelánového tvaru je někdy docela výzva :)  

 

opzzzvww 032_upravený-1 shoptet_1

 

První šperky z této kolekce vznikly už v roce 2018. Původně bylo mým záměrem vytvořit jen pár kousků, ale postupně jsem zjistila, že je nekonečně mnoho možností, jak se na tomto malém kousku porcelánu kreativně vyjádřit. Některý „Introvert“ je více uzavřený, některý více otevřený a přechází až do „Extroverze". Baví mě, jak je každý šperk v jádru jedinečný, tak jako my lidé.

I když jsou tyto šperky vytvořeny v naprosté svobodě a kreativitě, vždy si najdou tu správnou bytost. Skoro jako by byly vytvořeny nějaké ženě přímo na míru ♥

Kolekci neustále doplňuji o nové unikátní kousky a budu pokračovat tak dlouho, dokud mi nedojdou nápady :)

Nyní mám opět v nabídce několik unikátních náhrdelníků a jeden z nich můžete mít právě vy. Moc mě potěší, pokud vás některý ze šperků nadchne natolik, že si ho koupíte a stane se vaší součástí. 

 

Aktuální nabídku náhrdelníků "INTROvert" najdete ZDE

 

opzzzvww 035shoptet

Ukázka starších už prodaných kousků:

(Ve skutečnosti jsem jich vyrobila mnohem víc. Pořadí určuje číslo v názvu šperku).

 

bbbbbbu 072_shoptet
 

 


 

 

  « ZPĚT DO OBCHODU » KONTAKT » BLOG » O MNĚ »