Porcelánová souprava - Lístky platinové

Minimalistická, ručně vyrobená, porcelánová sada drobných šperků náušnice + brož. Dekorovaná zrcadlově lesklou platinou.

Tyto šperky jemného minimalistického designu z nové jarní kolekce "Kapky, lístky" jsou inspirovány přírodou a pomíjivou křehkou krásou v nás i kolem nás. Pro všechny citlivé duše.

Velikost náušnic 0,9 x 1,6 cm.

Velikost brože 1,5 x 2,5 cm.

Komponenty chirurgická ocel. Zapínání na dřík a puzetu. Vhodné i pro alergiky.

 

1 300 Kč / ks
Skladem

Porcelán je pálený na 1400°C. Jedná se o tzv. karlovarský tvrdý porcelán, krásně bílý.

Puzety jsou nalepeny vysokopevnostním dvousložkovým lepidlem a křištálovou pryskyřicí. Jsou nalepeny na okraji náušnice.

Tak jsem zase vymyslela něco krásného, elegantního, ale naprosto nevyfotitelného :). Tak jen potřebuji napsat, že tyto náušničky s brožkou vypadají skvěle na uchu i na kabátku, ale strašně špatně se fotí a ve skutečnosti vypadají mnohem lépe v 3D, než na 2D fotografii.

Často mi píšete, že moje porcelánové šperky jsou moc velké, tak jsem pro milovnice drobnějších šperků vyrobila tyto malé elegantní náušnice s malou brožkou :). Náušnice lze nosit různým způsobem.

Způsob balení porcelánových šperků:

Šperky zasílám v elegantní papírové dárkové krabičce z kvalitního a pevného kartonu. Krabička je převázaná stužkou, obalena bublinkovou fólií a vložena do bublinkové obálky.

Kategorie: Porcelánové soupravy šperků
barva: stříbrná + bílá
materiál: porcelán
komponenty: chirurgická ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu