Porcelánový obraz - Déšť v lese padá dvakrát

 

Porcelánový obraz ručně malovaný kobaltem na velké porcelánové desky.

Rozměry 82 x 62 cm.

Jediný originál, malovaný kobaltem, porcelán pálený na 1400°C.

Matné prvky na glazuře vytváří jemnou plastickou strukturu.

21 000 Kč / ks
Skladem

Porcelánový obraz ručně malovaný kobaltem na velké porcelánové desky.

Rozměry 82 x 62 cm.

Jediný originál, malovaný kobaltem, porcelán pálený na 1400°C. Matné prvky na glazuře vytváří jemnou plastickou strukturu.

Obraz je nalepený lepidlem na dlaždice na OSB desce, která je opatřená pevnými háčky pro pověšení na stěnu. Tento obraz by mohl být pro svoji voděodolnost pověšený i v prostornější koupelně.

Výpal namalovaných desek byl jako sázka do loterie. Buď to praskne, nebo to nepraskne. Praskne-li jedna deska, nemáš nic :). Naštěstí v neštěstí jedna z desek praskla jen lehce a celkem esteticky :), takže je na ní malá prasklina asi 6 cm, kterou jsem zalila světle modrou křišťálovou pryskyřicí. Ani byste si jí nevšimli a k tomuto obrazu prostě patří.

Tento obraz jsem malovala už před několika lety a teprve teď nadešel čas ho poslat do světa. Vznikl ve spolupráci s porcelánkou Český porcelán a.s., při mé účasti na porcelánovém malířském sympoziu „Tradice a možnosti" v Dubí u Teplic.

Obraz bezpečně zabalím a pošlu kurýrem. Nebo je možné osobní vyzvednutí v Plzni, nebo u mě v ateliéru ve Štědré u Žlutic - prohlídka dílny a zasvěcení do ruční výroby porcelánu je v ceně :)

Kategorie: Obrazy z porcelánu
barva: modrá, bílá
materiál: porcelán, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu