Porcelánový náhrdelník - Infinity

"Tísíce let uctívaný symbol srdce a spirály,...s láskou vyrobené z porcelánu. "

Romantický porcelánový přívěsek tvaru srdce.

Velikost 4,1 x 3,8 cm.

 

Řetízek z pozlacené nerezové oceli.

 

 

1 500 Kč / ks
Skladem

Dekorováno zlatem a vypáleno na 780°C. Porcelán je pálený na 1400°C. Jedná se o tzv. karlovarský tvrdý porcelán, krásně bílý. Žádná náhražka porcelánu.

Přívěsek je dutý, lehký, zadní strana je bílá.

Řetízek z pozlacené nerezové oceli.

Velikost srdce 4,1 x 3,8 cm.

Celková délka řetízku 50 cm + 5 cm prodlužovací řetízek, ale délku řetízku mohu zdarma zkrátit / prodloužit, stačí napsat rozměr do poznámky k objednávce.

Upozornění : Očko v porcelánu je z pevného kanthalového drátu. Je vypálené spolu s porcelánem, zatavené a zalité glazurou. Je to léty odzkoušený, pevný, trvanlivý způsob zavěšení keramických šperků, mnohdy lepší než dírka. Párkrát se mě zákazníci ptali, zda očko je jen nalepené lepidlem - tak není - je pevně zatavené a vypálené společně s porcelánem.

Způsob balení porcelánových šperků:

Šperky zasílám v elegantní papírové dárkové krabičce z kvalitního a pevného kartonu. Krabička je převázaná stužkou, obalena bublinkovou fólií a vložena do bublinkové obálky.

Nejsou porcelánové šperky moc křehké? ZDE si přečtěte článek o tom, že přílišná křehkost porcelánových šperků je pouze zdánlivá a jak o šperky pečovat, aby vám dlouho vydržely.

Kategorie: Porcelánové přívěsky a náhrdelníky
? barva: bílá + zlatá
materiál: porcelán
? komponenty: chirurgická ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu