Porcelánová váza Kapky velká

Velká luxusní porcelánová váza ručně prořezávaná, s platinou, zlatem a kobaltem. Krásný inspirativní objekt, který ozvláštní váš interiér i bez květiny.

Krása je ukrytá v dokonalém detailu díky kterému je tak snadné se do této vázy zamilovat! Potěší vás svým univerzálním vzhledem, takže se nemusíte trápit, jestli se hodí právě do vašeho domova, a díky širokému hrdlu to v ní bude slušet i veeeelikému pugetu.

Váza přitáhne váš pohled a pokaždé na ni najdete nějaký další detail, který vás zaujme a aranžování květin bude pokaždé novým zážitkem.

Výška 32 cm. Jediný originál.

Velikost vázy výška 32 cm, šířka 15,5 cm.

Jediný originál, signováno.

5 500 Kč / ks
Skladem

Vázu jsem vyrobila litím karlovarské porcelánové hmoty do sádrové formy. Následně vyretušovala, vypálila na 950°C, ozdobila velmi pracnou speciální technikou, naglazovala, znovu vyretušovala, vypálila podruhé na 1400°C, nedekorovala zlato, platinu, signaturu a vypálila potřetí na 780°C.

Vhodné jako svatební dar, nebo dárek do nového bydlení. Můžete si být jisti, že nikdo další nebude mít stejný dekor.

Dárkově baleno v kartonové krabičce. Mohu připojit ručně psané věnování na papíře nebo na krabičku. Napište do poznámky k objednávce, pokud máte o ručně psané věnování zájem.

Kategorie: Vázy na květiny
materiál: porcelán
barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu